Nabízené služby

Ubytování

Celková ubytovací kapacita je deset lůžek plus tři přistýlky.
Vybrat si můžete ze tří dvoulůžkových pokojů s vlastním soc. zařízením a společnou kuchyňkou. Dále máte možnost krátkodobého pronájmu apartmánu se dvěma ložnicemi, pohovkou v obývacím pokoji, která může sloužit jako přistýlka pro dvě osoby.

Vinný sklípek

Pravou atmosféru jižní Moravy si vychutnáte v našem vinném sklípku s příjemným posezením u krbu a dobrého vína. Nabízíme možnost ochutnávky vybraných vín od místních vinařů. Dále si po předchozí domluvě můžete dopřát řízenou degustaci.

Možnosti stravování

Posezení Vám můžeme zpříjemnit teplým či studeným rautem, který připravíme dle Vašeho přání. K dispozici je gril a vše, co ke grilování budete potřebovat. Po předchozí domluvě si můžete vychutnat pečené sele. Možnost objednání snídaně.

Další služby

Další služby

Wi-Fi

Wi-Fi zdarma

Klimatizace

Pokoje jsou klimatizovány

Parkování

Parkování zdarma přímo před objektem

Domácí mazlíčci

Možno malá plemena po předchozí dohodě pouze v apartmánu

Terasa s posezením

Součástí sklípku je také terasa, která je vám plně k dispozici pro posezení a odpočinek, který si můžete zpříjemnit např. grilováním

Sportovní vyžití

V těsné blízkosti nalezte víceúčelové hřiště s umělým povrchem, fotbalové hřiště, tenisové kurty, dětské hřiště, 300m bowling

Okolí

Sklípek se nachází přímo mezi vinicemi. V blízkosti je přírodní amfiteátr a rybník. Nejbližší turistické cíle si můžete vyhledat zde.

 

Galerie

Prohlédněte naši vinárnu a vinný sklípek

Nahlédněte na fotky našeho apartmánu

Podívejte se na naše pokoje

Kde nás najdete